Команда «Атлон Авіа» долучилась до форуму Технологічні Сили України. Говорили про завантаження виробництва, досвід релокації та шлях до міжнародного експорту. 

Форум «Експорт безпеки: українська технологічна зброя у світі» зібрав представників оборонних tech-компаній для відкритої розмови про головне: як зараз працює індустрія, що гальмує розвиток і де шукати проривні рішення.

Директор НВП «Атлон Авіа» Артем В’юнник взяв участь у панельній дискусії про навантаження на виробництво, вимушені релокації та довгострокову роботу з міжнародними партнерами. 

«Експорт не відбувається в один день, це довгий шлях — два-три роки роботи з потенційною країною. Компаніям якнайшвидше потрібно почати рух в цьому напрямку, попри завантаженість сьогодні», — зазначив Артем В’юнник. 

На стенді компанії учасники події змогли побачити зразки продукції «Атлон Авіа» та обговорити напряму з командою, як працює сучасне виробництво у воєнний час.