ПРО НАС

Науково-виробниче підприємство Атлон Авіа виробляє безпілотні авіаційні комплекси з 2013 року і є лідером галузі безпілотної авіації України. Наші рішення мають чіткий спектр застосування і призначені для виконання тактичних військових завдань з розвідки, спостереження, визначення координат об’єктів та корегування вогню артилерії.

Протягом декількох років Безпілотні авіаційні комплекси розвідки та коригування вогню артилерії «Фурія» успішно експлуатуються Збройними Силами України, Національною Гвардією України, Службою Безпеки України. На сьогодні, компанія успішно виконала близько 20 державних контрактів, більша їх частина за Державним Оборонним Замовленням.

Визнанням успіху стало прийняття БпАК А1-СМ Фурія на озброєння Збройних сил України в 2020 році. А за досягнення в галузі «Створення і застосування безпілотних авіаційних комплексів класу міні та впровадження інноваційних технологій їх виробництва» колектив компанії було відзначено Премією Кабінету Міністрів України.

50

Літаків зроблено

1

Державних контрактів

1

Років досвіду на полі бою

1000

Годин польотів

Час великих змін

БпАК А1-СМ Фурія прийнято на озброєння ЗСУ

Лютий 2020-го року – підписане спільне рішення Міністерства оборони України та ТОВ НВП АТЛОН АВІА за актом державних випробувань дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу А1-СМ Фурія, за яким дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу А1-СМ Фурія державні випробування витримав та відповідає вимогам ТТЗ.

На початку 2020 також були успішно проведені чергові випробування баражуючого боєприпасу ST-35 Грім.

9 квітня 2020 року БпАК А1-СМ Фурія було прийнято на озброєння Збройних Сил України.

Наприкінці 2020 компанія поставила Збройним Силам України найбільшу кількість БпАК “А1-СМ “Фурія”.

А напочатку 2021 був проведений повний цикл льотних випробувань ST-35 “Грім”.

У червні 2021 ми взяли участь в XVII Міжнародній спеціалізованій виставці Зброя та безпека, де гідно представили свої продукти. 24 серпня на параді до 30 річниці незалежності України був представлений БпАК А1-СМ “Фурія”.

Однією з найважливіших подій 2021 була дуже важлива місія в зоні ООС : фахівці “Атлон Авіа” спільно з представниками РВіА проїхали сотні кілометрів по лінії зіткнення і побували в підрозділах, де експлуатують “Фурію”.

Стратегія


Стратегія компанії полягає у розробці технологічних рішень для армії відповідно до сучасних умов ведення війни, концентрації та спеціалізації виробництва, дотримання міжнародних стандартів якості військової техніки.

Переваги співпраці з нами

Комплексність

Ретельно продуманий технологічний цикл взаємодії з замовником

Концентрація

Розробка вузькоспеціалізованих рішень

Надійність

Успішне і вчасне виконання попередніх контрактів

Якість

Високі стандарти якості

Команда

Артем​
В’юнник

ДИРЕКТОР​

Олексій
Гогін

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

Павло Мельниченко​

ГОЛОВНИЙ КОНСТРУКТОР

Костянтин Тичинський

КЕРІВНИК З РОЗРОБОК

Наші клієнти

Національна гвардія України

Збройні сили України

Служба безпеки України

Міністерство оборони України

Нагороди та досягнення

Премія Кабінету міністрів (2018)

Афганська делегація (2019)

Виставка в Індонезії (2018)

Наша філософія

Прості безпілотні рішення для складних військових завдань.