ПРО НАС

Науково-виробниче підприємство Атлон Авіа виробляє безпілотні авіаційні комплекси з 2013 року і є лідером галузі безпілотної авіації України. Наші рішення мають чіткий спектр застосування і призначені для виконання тактичних військових завдань з розвідки, спостереження, визначення координат об’єктів та корегування вогню артилерії.

Протягом декількох років Безпілотні авіаційні комплекси розвідки та коригування вогню артилерії «Фурія» успішно експлуатуються Збройними Силами України, Національною Гвардією України, Службою Безпеки України. На сьогодні, компанія успішно виконала близько 20 державних контрактів, більша їх частина за Державним Оборонним Замовленням.

Визнанням успіху стало прийняття БпАК А1-СМ Фурія на озброєння Збройних сил України в 2020 році. А за досягнення в галузі «Створення і застосування безпілотних авіаційних комплексів класу міні та впровадження інноваційних технологій їх виробництва» колектив компанії було відзначено Премією Кабінету Міністрів України.

50

Літаків зроблено

1

Державних контрактів

1

Років досвіду на полі бою

1000

Годин польотів

2020

Цьогорічні плани

БпАК А1-СМ Фурія прийнято на озброєння ЗСУ

 

Лютий 2020-го року – підписане спільне рішення Міністерства оборони України та ТОВ НВП АТЛОН АВІА за актом державних випробувань дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу А1-СМ Фурія, за яким дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу А1-СМ Фурія державні випробування витримав та відповідає вимогам ТТЗ.

БпАК А1-СМ Фурія рекомендований для прийняття на озброєння ЗСУ і організації серійного виробництва.

На початку 2020 також були успішно проведені чергові випробування баражуючого боєприпасу ST-35 Грім.

9 квітня 2020 року БпАК А1-СМ Фурія було прийнято на озброєння Збройних Сил України.

2019

Нові перспективи

Підготовка до державних випробувань

 

З початку 2019-го року НВП Атлон Авіа та його розробка БпАК  А1-СМ Фурія готується до державних випробувань, які відкриють нову сторінку в біографії компанії.

На вересень 2019-го року НВП виконано близько 15 державних контрактів з постачання безпілотних авіаційних комплексів різного призначення (100 комплексів по 2-3 літаки).

Жовтень 2019 – на виставці «Зброя і Безпека» (Київ) вперше було представлено – баражуючий боєприпас ST-35 Грім, призначений для високоточного ураження важливих цілей, недосяжних для артилерії і мінометів з мінімальною шкодою для мирного населення та об’єктів інфраструктури.

На кінець 2019 НВП Атлон Авіа  був успішно виконаний контракт на ремонт та підписаний аналогічний на наступний рік.

2018

На півшляху до зірок

Вироблення стратегії та державне визнання

 

В рамках ДОЗ-2018 було прийняте рішення не виконувати великі об’ємні контракти, а отримати час для розробки нового продукту і доведення його до випробувань уже до кінця року.

У травні 2018 року впроваджені компанією інноваційні підходи до створення, виробництва і застосування безпілотних авіаційних комплексів класу міні були відмічені Премією Кабінету міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій.

На параді Незалежності у серпні 2018 року були представлені українські БпАК, зокрема і А1-СМ Фурія.

Паралельно команда Атлон Авіа розробляє новий продукт – високоточний боєприпас з оптичним каналом наведення.

2017

Щось нове

БпАК отримав нову назву

 

2017-го року розробку НВП Атлон Авіа було вузько спеціалізовано на виконання завдань розвідки в інтересах артилерії і корегування вогню. Вона не мала аналогів, принаймні, на внутрішньому ринку. А комплекс отримав назву «Фурія».

Цього ж року за держконтрактом для СБУ компанією було поставлено два спеціальних комплекси спільної розробки підприємства, СБУ і ДОТЗ.

НВП «Атлон Авіа» отримали РСО та підписали другий контракт з МОУ на поставку «Фурій» і виконали його в 2017 році в передбачені терміни.

У травні 2017-го БпАк Фурія був представлений на виставці в Стамбулі.

2015-2016

Через рік 

Перше професійне визнання

 

21 січня 2015 року відбулася перша презентація БпЛА А1-С.
А влітку 2015-го нові безпілотні літальні апарати були офіційно прийняті на озброєння Нацгвардією та відбулись поставки перших п’яти комплексів А1-С до ЗСУ.

У листопаді 2015 ДНВЦ ЗСУ підтвердили відповідність серійного зразка уточненим вимогам ЗСУ до БпАК поля бою.

Уже в 2016 за НВП Атлон Авіа в професійних колах і ЗМІ закріпився статус вітчизняного лідера в розробці і серійному виробництві безпілотних авіаційних комплексів поля бою.

У тому ж 2016 році компанія представила замовнику глибоко модернізовану версію комплексу з індексом А1-СМ, яка пройшла відомчі випробування та була випробувана артилеристами в зоні бойових дій. Модернізована версія отримала високі оцінки військових.

2014

Початок

Від авіамоделістів-любителів – до розробників найкращих безпілотних комплексів в Україні

 

На початку 2014 року першим конструкторським рішенням був літальний апарат, на базі хоббійного американського пінопластового літака. Інформація про цю розробку зацікавила військових та стала початком для створення науково – виробничого підприємства.

6 червня 2014 року було зареєстроване ТОВ НВП Атлон Авіа, в якому четверо однодумців стали партнерами, і кожен зайняв своє місце.

Влітку 2014-го пройшли випробування можливостей використання безпілотного літального апарату А1ѫѲВЕР» на базі Чернігівського науково-випробувального центру ЗСУ, в результаті яких Міністерством оборони України затверджена можливість його застосування для виконання ряду завдань.

Згодом, того ж 2014-го, від добровольців було отримано конкретне тактико-технічне завдання і уже восени відбулись перші поставки БпАК до Національної гвардії України.

Стратегія


Стратегія компанії полягає у розробці технологічних рішень для армії відповідно до сучасних умов ведення війни, концентрації та спеціалізації виробництва, дотримання міжнародних стандартів якості військової техніки.

Переваги співпраці з нами

Комплексність

Ретельно продуманий технологічний цикл взаємодії з замовником

Концентрація

Розробка вузькоспеціалізованих рішень

Надійність

Успішне і вчасне виконання попередніх контрактів

Якість

Високі стандарти якості

Команда

Артем​
В’юнник

ДИРЕКТОР​

Олексій
Гогін

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

Павло Мельниченко​

ГОЛОВНИЙ КОНСТРУКТОР

Костянтин Тичинський

КЕРІВНИК З РОЗРОБОК

Наші клієнти

Національна гвардія України

Збройні сили України

Служба безпеки України

Міністерство оборони України

Нагороди та досягнення

Премія Кабінету міністрів (2018)

Афганська делегація (2019)

Виставка в Індонезії (2018)

Наша філософія

Прості безпілотні рішення для складних військових завдань. 

Menu