Проєктування та програмування

Підґрунтям реалізації будь-якого технічного рішення є проєктування та моделювання. Для цього інженери компанії користуються спеціалізованим програмним забезпеченням, зокрема CAD-системами, серед яких SolidWorks PDM. Ця система автоматизованого проєктування відкриває можливості спільної конструкторської роботи над кожним із елементів проєкту одночасно на декількох площадках.

При проектуванні безпілотного авіаційного комплексу існує необхідність моделювання реальних умов, що дає змогу оцінити технічні та експлуатаційні характеристики ще на етапі проєктування. Використання таких підходів до проєктування значно скорочує цикл розробки та випробувань.

Окремим важливим етапом є проєктування друкованих плат, необхідних для виготовлення безпілотних авіаційних комплексів. Інженери Атлон Авіа мають значний досвід з розробки друкованих плат, що відповідають сучасним схемотехнічним підходам, а також військовим вимогам щодо надійності та стійкості до електромагнітних, кліматичних і механічних впливів.

Також для організації виробництва підприємством використовується ERP система (система для автоматизації управління виробництвом) власної розробки, що дозволяє проводити безперервне балансування і оптимізацію ресурсів підприємства і забезпечувати загальну модель даних і процесів для всіх сфер діяльності.