Нині оборотам НВП "Атлон Авіа" може позаздрити "Укроборонпром". Що посприяло злету компанії?

До війни на Донбасі на озброєнні української армії перебували безпілотні авіаційні комплекси тактичної розвідки, розроблені в СРСР. Від їх використання відмовилися: в окупованих районах противник розгорнув сучасні системи протиповітряної оборони і радіоелектронної боротьби (РЕБ).

“Влітку 2014 року пройшли перші випробування можливостей використання безпілотного літального апарата А1-С на базі Чернігівського науково-випробувального центру ЗСУ, у результаті яких Міністерство оборони затвердило можливість його застосування для виконання низки завдань.

Восени відбулися перші поставки БпАК А1-С, який згодом назвали “Фурія”, до Національної гвардії України”, – розповіли ЕП в компанії.

У 2016 році “Фурія” використовувалася для завдань розвідки в інтересах артилерії і корегування вогню

Під час міжнародної виставки “Зброя та безпека-2019” “Атлон Авіа” представило баражуючий боєприпас ST-35 “Грім” (“Тихий грім”).

Дрон-камікадзе запускається за допомогою мультикоптера і має систему автоматичного наведення. Дрон здатний самостійно корегувати свою траєкторію під час наведення на ціль та оцінювати метеоумови в районі удару.

З 2014 року в рамках ДОЗ компанія поставила понад 100 “Фурій”. До кожного комплексу входили два-три літаки та одна станція управління.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed