Президент України Володимир Зеленський провів кадрові перестановки серед командування Збройних сил України. Про це повідомляє сайт президента.

Зокрема, 27 березня Президент Володимир Зеленський своїм Указом №124/2020 звільнив з посади начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака, а наступним Указом №125/2020 призначив його  Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Своєю чергою, начальником Генерального штабу Збройних Сил України, Указом №126/2020 призначено генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука.

Також було призначено Командувача Об’єднаних сил ЗСУ. Згідно з Указом глави держави №127/2020 їм став генерал-лейтенант Сергій Наєв. До цього часу він виконував обов’язки Командувача.

Нагадаємо, Командування об’єднаних сил Збройних Сил України  – є новим штатним органом військового управління стратегічного рівня, що відповідає за проведення об’єднаних операцій на території України, а також миротворчих операцій (місій) за її межами (Зазначені трансформаційні процеси здійснюються в рамках оборонної реформи та, зокрема, упровадження вже у поточному році нової об’єднаної системи керівництва та управління силами оборони).

Генерал-лейтенант Володимир Кравченко залишається на посаді командувача об’єднаних сил та продовжує безпосередньо керувати операцією об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed